پروازهای چارتر

ساخت وبلاگ

 

قیمت بلیط چارتر در مقاطع زمانی که ترافیک پرواز زیاد است و به‌اصطلاح در فصل‌ها و مقاطع زمانی پرسفر مانند نوروز، تابستان و...، قیمت بلیط چارتر چندان تفاوتی با بلیط سیستمی ندارد. چون استقبال مسافران در این زمان‌ها از پروازها و تورهای داخلی و خارجی بیشتر می‌شود و بلیط‌های آژانس چارترکننده به‌راحتی فروخته می‌شوند. حتی گاهی اوقات قیمت بلیط چارتر در این مقاطع زمانی با بلیط سیستمی برابر یا از آن بیشتر است. البته تمام این‌ها قواعد کلی هستند و ممکن است استثناهایی هم وجود داشته باشند.

تا این‌جا همه‌اش از مزایای بلیط چارتر گفتیم، اما در کنار حسن بزرگِ تفاوت قیمت، ایراد این بلیط‌ها نسبت به بلیط‌های سیستمی، در خدمات و شرایط چارترکننده است. یعنی چه؟ یعنی این‌که برخلاف بلیط سیستمی، شما نمی‌توانید بلیط چارتر را به‌راحتی استرداد کنید یا تاریخ آن را تغییر دهید. در پروازهای چارتر یا امکان برگرداندن بلیط را ندارید، یا اگر در بعضی شرایط این امکان را داشته باشید که بلیط چارتر را پس بدهید، میزان جریمه‌ی لغو کردن بلیط بسیار بالا است و گاهی معادل هزینه‌ی خود بلیط تمام می‌شود. یعنی مثلا اگر به هر دلیلی  بلیط چارتر را لغو کنید، ممکن است آژانس تمام پولی را که برای بلیط پرداخته‌اید، برای خودش نگه‌ دارد. دیگر این‌که درست است شما از آژانس، بلیط چارتر می‌خرید، اما اگر مشکلی در پروازتان به‌وجود بیاید، مثلا اگر پروازتان تاخیر داشته باشد، بارتان گم شود، پروازتان لغو شود و...، مسئولیت این مشکلات برعهده‌ی شرکت‌های هواپیمایی است و آژانس چارترکننده به شما خدمات خاصی نمی‌دهد.

 

پروازهای چارتر

اگر سفر مسافر شامل یک مقصد نهایی یا متوقف در یک کشور غیر از کشور خروج، کنوانسیون ورشو و یا کنوانسیون مونترال ممکن است قابل اجرا باشد و این کنوانسیون ها حاکم است و می تواند مسئولیت حمل و نقل برای مرگ و یا آسیب های جسمی و در رابطه با از دست دادن و یا آسیب به چمدان. بسیاری از حمل و نقل هوایی از محدودیت کنوانسیون ورشو برای مرگ و یا آسیب های جسمی اجتناب کرده اند. اطلاعات بیشتر ممکن است از حامل دریافت شود. همچنین به اطلاعیه های "مشاوره مسافران بین المللی در محدودیت مسئولیت" و "اطلاع از محدودیت های مسئولیت بارگیری" می پردازید. اگر سفر به طور کامل در داخل جزایر مالت جزایر مالتی داخلی، که برای محدودیت های مشابه مسئولیت اعمال می شود، اعمال خواهد شد.

اطلاع از مالیات، هزینه ها و هزینه های دولت

قیمت این بلیط ممکن است شامل مالیات، هزینه ها و اتهاماتی باشد که در حمل و نقل هوایی توسط مقامات دولتی اعمال می شود. این مالیات ها، هزینه ها و اتهامات که ممکن است بخش قابل توجهی از هزینه های سفر هوایی را نشان دهند، در هزینه های گنجانده شده یا در جعبه های "مالیات / هزینه / تخفیف" این بلیط نشان داده شده است. شما همچنین ممکن است ملزم به پرداخت مالیات، هزینه ها و هزینه های که قبلا جمع آوری نشده است.

انصراف از مسافرت با Overbooking

در آن کشورهایی که مقررات جبران خسارات مهاجرت شده در آنها اعمال می شود، حامل برنامه های گارانتی را برای مسافران با رزرو های تایید شده که به علت عدم دسترسی به صندلی هایی که از طریق خرید بیش از حد بوکوگرام استفاده می شوند، رد می کنند. جزئیات این طرح ها در دفاتر خطوط هوایی موجود است.
به منظور به حداقل رساندن اثر "هیچ نمایش" و اجازه دادن به کرسی ها توسط مسافران که در غیر این صورت نمی تواند در یک پرواز انتخاب شده سفر استفاده می شود، حمل و نقل ممکن است پرواز بیش از حد.
در حالی که حامل ها هر گونه تلاش برای ایجاد کرسی هایی را که برای رزرو تایید وجود دارد، در دسترس نیست.

شرایط قرارداد

    همانطور که در این قرارداد "بلیط" به معنای این بلیط مسافر و چک بار، و یا این برنامه سفر / رسید در صورت لزوم، در مورد یک بلیط الکترونیکی که از این شرایط و اطلاعیه ها بخشی تشکیل شده است؛ "حمل و نقل" معادل "حمل و نقل" است، "حامل" به معنی تمام حمل کننده های هوایی است که حمل و یا انجام حمل و نقل مسافر یا محموله خود را در زیر و یا انجام هر گونه خدمات دیگر مربوط به چنین حمل و نقل هوایی؛ "بلیط الکترونیکی" به معنای برنامه سفر / رسید که توسط طرف یا حمل کننده ارائه می شود، کوپن های الکترونیکی و در صورت لزوم، سند سوارکاری؛ "کنوانسیون ورشو" به معنای کنوانسیون برای اتحاد قوانین خاص مربوط به حمل و نقل بین المللی هوایی است که در ورشو، 12 اکتبر 1929، و یا آن کنوانسیون به اصطلاح در لاهه، 28 سپتامبر 1955 اصلاح شده، هر کدام که قابل اجرا باشد؛ "کنوانسیون مونترال" به معنای کنوانسیون برای اصلاح قوانین خاصی برای حمل و نقل بین المللی هوایی است که در مونترال، 28 مه 1999، امضا شده است.
    انتقال این قرارداد به قوانین و محدودیت های مرتبط با مسئولیتی که توسط کنوانسیون ورشو یا کنوانسیون مونترال تعیین شده است، مگر اینکه چنین حمل و نقل "حمل و نقل بین المللی" نیست که در آن کنوانسیون تعریف شده باشد. حمل و نقل کامل در جزایر مالت در پروازهای داخلی تحت قانون داخلی مالتی است که قوانین و محدودیت های مشابه مربوط به مسئولیت را فراهم می کند.
    تا حدی که با حمل و نقل های پیشین و سایر خدمات انجام شده توسط هر حامل مواجه نمی شوند، موضوع: (i) مقررات موجود در بلیط؛ (2) تعرفه های قابل اجرا؛ (iii) شرایط حامل حمل و نقل و مقررات مربوطه که در این قسمت ساخته شده اند (و در صورت درخواست در دفاتر حمل و نقل در دسترس هستند)، به غیر از حمل و نقل بین یک محل در ایالات متحده یا کانادا و هر مکان خارج از آن، که تعرفه ها در آن کشورها اعمال می شود
    نام حامل ممکن است در بطری مختصر باشد، نام کامل و اختصار آن در تعرفه های حامل، شرایط حمل و نقل، مقررات و جدول زمانی تعیین شده است. آدرس حامل باید فرودگاهی است که در کنار اولین مخفف نام حامل در بلیط مشخص شده است؛ مکان های توافق شده توافق شده، مکان هایی است که در این بلیط تعیین شده است یا همانطور که در جدول زمانی حامل مشخص شده است، به عنوان مکان های متوقف برنامه ریزی شده در مسیر مسافر؛ حمل و نقل، که توسط چندین حامل پیوسته در زیر انجام می شود، به عنوان یک عملیات واحد در نظر گرفته می شود.
    یک شرکت هواپیمایی که یک بلیط برای حمل بر خطوط هواپیمایی دیگر را صادر می کند، تنها به عنوان عامل آن عمل می کند.
    هر گونه محرومیت یا محدودیت مسئولیت حامل باید به نفع نمایندگان، خدمتکاران و نمایندگان حامل و هر فردی باشد که از هواپیما برای حمل و نقل و نمایندگان، خدمتکاران و نمایندگان آن استفاده می شود.
    محموله ثبت شده به حامل چک بار تحویل خواهد شد. در صورت آسیب رساندن به محموله در حمل و نقل بین المللی، شکایت باید پس از کشف آسیب و بلافاصله پس از هفت روز از دریافت، بلافاصله به حامل تحویل شود. در صورت تاخیر، شکایت باید در عرض 21 روز از تاریخ تحویل بار گنجانده شود. به تعرفه ها در شرایط حمل و نقل در مورد حمل و نقل غیر بین المللی نگاه کنید.
    این بلیط برای حمل یک سال از تاریخ صدور ویزا به جز موارد دیگری که در این بلیط در تعرفه ها، شرایط حمل و نقل یا مقررات مرتبط وجود دارد، مناسب است. کرایه حمل برای این منظور قبل از شروع حمل و نقل تغییر می کند. حامل ممکن است حمل و نقل را لغو کند در صورتی که کرایه قابل استفاده پرداخت نشده باشد.
    حامل متعهد می شود از بهترین اقدامات خود برای حمل مسافر و غرفه با اعزام مناسب استفاده کند. بار نشان داده شده در جدول زمانی یا جاهای دیگر تضمین شده و هیچ بخشی از این قرارداد را تشکیل نمی دهد. حامل ممکن است بدون توجه به حامل های جایگزین یا هواپیما جایگزین و ممکن است مکان های متوقف مکان نشان داده شده در بلیط در صورت ضرورت را تغییر دهید و یا حذف کنید. برنامه ها قراره بدون اطلاع رسانی تغییر پیدا کنند. حامل هیچ مسئولیتی برای ایجاد اتصالات ندارد.
    مسافر باید با شرایط مسافرتی دولتی، خروج، ورود و سایر اسناد مورد نیاز را برآورده و با زمان تعیین شده توسط حامل به فرودگاه می رسد، و اگر هیچ وقت به اندازه کافی سریع برای تکمیل مسیر خروج ثابت نشده باشد.
    هیچ نماینده، بنده یا نماینده حامل مجوز تغییر، اصلاح یا لغو هرگونه مفاد این قرارداد را ندارند.

 

charter...
ما را در سایت charter دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : zahra blitcharterhavapima بازدید : 1166 تاريخ : پنجشنبه 2 آذر 1396 ساعت: 2:02