کیف پزشکی (کمک های اولیه) در سفر

ساخت وبلاگ

در هنگام برنامه ریزی برای سفر، یک کیف پزشکی اغلب اولین موردی است که اکثر مردم فکر می کنند برای بسته بندی کردن. با توجه به انواع بیماری هایی که می توانند در هنگام مسافرت رخ دهند، مهم است که مردم به یاد داشته باشید یک کیف پزشکی شخصی کوچک را پر کنند که تمام موارد مورد نیاز برای درمان هر گونه شرایطی باشد که ممکن است بوجود آید.

Image titled Pack a Medical Kit for a Trip Intro

قسمت 1
شامل اصول اولیه کمک می باشد

   

    1  شامل بسیاری از اقلام مراقبت از زخم برای هر دو scrapes جزئی و زخم های مهم تر است. باند های مختلف چسب، پدال گاز، نوار چسب، توپ پنبه، ظرف کوچک سفر پراکسیدها و ساب با الکل یا پد های مختلف را اضافه کنید.
 
Image titled Pack a Medical Kit for a Trip Step 1 
    2  هر وسیله ای را که ممکن است ضروری باشد، از قبیل موچین برای برداشتن شکاف، قیچی کوچک برای برش نوار و پین های ایمنی برای چفت کردن قطعات و پیچ و تاب های باند استفاده کنید.
    
Image titled Pack a Medical Kit for a Trip Step 2
    3   شامل پماد و کرم های استاندارد برای تمام انواع شرایط. پماد آنتی بیوتیک پماد برای جلوگیری از عفونت ها در برش ها و خراش ها، کرم کورتیکواستروئید برای از بین بردن خارش و کاهش التهاب از گزش ها، خراش ها و سایر صدمات، لوسیون Caladryl® برای تماس با گیاهان سمی و گیاهان مشابه و ژل آلوئه برای تسکین سوختگی جزئی.
    
Image titled Pack a Medical Kit for a Trip Step 3
    4  کمک های امدادی را که می تواند با شرایط جزئی کمک کند، ذخیره می کند. داروهای ضد درد مانند استامینوفن یا ایبوپروفن را برای سردرد، درد دندان، درد عضلانی، تب و سایر شرایط جزئی که ممکن است در طول سفر شما ایجاد شود، در نظر بگیرید.
   
Image titled Pack a Medical Kit for a Trip Step 4
    5  کمک های گوارشی مانند آنتی اسیدها، داروهای ضد تهوع، ملین ها و داروهایی که اسهال را درمان می کنند را اضافه کنید. همچنین داروها و گزینه های درمان برای آلرژی و مشکلات سینوسی را ارائه دهید. شامل داروهای ضد آلرژی، اسپری سالین اسپری بینی، قطره های چشم، ضد انعقاد، آنتی هیستامین ها و لوزالمعده های گلو.
  
Image titled Pack a Medical Kit for a Trip Step 5
    6  موارد اضطراری اساسی را شامل می شود که ممکن است در صورت آسیب رخ دهد. اگر یک آسیب عضلانی جزئی رخ دهد، ممکن است همه چیز مفید باشد، اگر پیچ خوردگی برای اسپری ها، بسته های سرد یکبار مصرف برای کاهش تورم و باند گرمایی برای درد عضلانی باشد.
   

    7   موارد اضافی را که ممکن است مفید باشد، اگر سفر به مکان ای که در معرض خطر بیماری و بیماری است قرار دهید. شامل داروهای ضد مالاریا، داروهای ضد قارچی، ضد آلودگی یا ماسک تنفسی و قرص های تصفیه آب.
 
Image titled Pack a Medical Kit for a Trip Step 7 
    8   اگر از خارج از کشور سفر می کنید، از مراکز کنترل بیماری (CDC) یا سازمان بهداشت جهانی (WHO) دیدن کنید. لیستی از پیشگیری های توصیه شده برای سفر به مناطق خاص جهان را مشاهده کنید.

قسمت 2
شخصی سازی کنید  
    1  سلامت شخصی هر عضو خانواده را در نظر بگیرید. شامل اقلام در کیت است که برای هر عضو خاص است. به عنوان مثال، اگر دختر نوجوان شما از سردرد میگرنی رنج می برد، به یاد داشته باشید که شامل داروهای میگرنی و هر چیز دیگری است که ممکن است برای کمک به تسکین میگرن در هنگام مسافرت استفاده شود، از قبیل یکبار مصرف شامپو مرطوب و چشمان پارچه ای که نور را از بین می برد.
 
Image titled Pack a Medical Kit for a Trip Step 9 
    2    اطمینان حاصل کنید که داروهای فراوان برای هر یک از اعضای خانواده ای که بیماری های مزمن دارند، باشد. آخرین چیزی که میخواهید در هنگام دور از خانه با آن روبرو شوید، تلاش برای جایگزینی داروهای روزانه است که هنگام مسافرت از بین رفته است.
   

    3   پزشک خود را در مورد برنامه های سفر خود مطلع کنید و از او بخواهید که یک نسخه اضافی به شما بدهد تا قبل از ترک، داروهای خود را دو برابر کنید. همچنین می توانید یک نسخه اضافی را که می توانید با شما حمل کنید و در صورت لزوم در حالی که دور است پر کنید.
 

    4   دوز دوز را به دو محل جداگانه جدا کنید. برای مثال، فقط یک بطری را در کیت مسافرت پزشکی خود قرار دهید و دیگران را در یک نقطه کاملا متفاوت قرار دهید، مانند کیف دستی یا لپ تاپ شما. این امر تضمین می کند که اگر داروهای خود را همچنان گم کرده اید یا در سفر خود گم شده اید، داروهای خود را نیز حفظ کنید.

Image titled Pack a Medical Kit for a Trip Step 12
قسمت 3
به خاطر آوردن اضافی
    1    اگر شما در حال حاضر آنها را پوشیدید، یک عینک اضافی و یا لنزهای تماسی اضافه کنید. بطری اضافی از محلول لنز تماس نگیرید.
 
Image titled Pack a Medical Kit for a Trip Step 13
    2  به یاد داشته باشید داروها یا دستگاه های کنترل اضافی کنترل قند را در نظر بگیرید. اگر قرصهای ضد بارداری را مصرف کنید، پزشک خود را بخوانید و از نسخه اضافی بخواهید. اطمینان حاصل کنید که نسخه قبل از ترک، قبل از اینکه مجددا با شما همراه شود، قبل از ترک، پر کنید. بهتر است قرصها را در صورت نیاز به آنها بجوید، تا مجبور شوید که نسخه را پر کنید، که ممکن است بسته به جایی که به آن سفر می کنید، خیلی آسان نیست.
  

  

charter...
ما را در سایت charter دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : zahra blitcharterhavapima بازدید : 2114 تاريخ : چهارشنبه 1 آذر 1396 ساعت: 3:15